NBA Jerseys For Sale Tepe Paslanmaz - Paslanmaz Çelik Ürün Satış Noktası - Paslanmaz Çelik Nedir ?

Paslanmaz Çelik Nedir ?

Paslanmaz', çatal bıçak takımı uygulamaları için bu çeliklerin geliştirilmesinde erken teşvik edilen bir terimdir. Bu çeliklerin genel adı olarak kabul edildi ve şimdi korozyona veya oksitlenmeye karşı dayanıklı uygulamalara yönelik çok çeşitli çelik türleri ve sınıfları kapsıyor.

Paslanmaz çelikler minimum% 10.5 krom içeren demir alaşımlarıdır. Formasyon, mukavemet ve kriyojenik tokluk gibi yapısını ve özelliklerini geliştirmek için diğer alaşım elementleri ilave edilir. Bunlara aşağıdakiler gibi metaller dahildir:

Nikel
Molibden
Titanyum
Bakır
Metal olmayan ilaveler de yapılır, başlıca olanlar:

Karbon
Azot
Paslanmaz çeliklerin temel şartı, belirli bir uygulama veya ortam için korozyona dayanıklı olmasıdır. Belli bir "tip" ve "kalite" paslanmaz çelik seçimi başlangıçta korozyon direnci gerekliliklerini karşılamalıdır. Genel hizmet performansı gerekliliklerini sağlamak için ek mekanik veya fiziksel özelliklerin de dikkate alınması gerekebilir.

Biz Kimiz

Tepe Paslanmaz Çelik San.Tic.Limited.Şti. 1996 yılında DES San.sitesinde 400 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır. Paslanmaz çelik sektöründe ki 21 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek konumda bulunmaktayız. 

Tepe Paslanmaz

 

 

JoomShaper