NBA Jerseys For Sale Tepe Paslanmaz - Paslanmaz Çelik Ürün Satış Noktası - Paslanmaz Profil

Silindir Büküm

Silindir Büküm

 

Silindir makinaları sayesin de Paslanmaz 6 mm kalınlığa kadar silindir büküm işlemleri yapılmaktadır.

Silindir büküm makinesi ile birlikte her boyutta metal silindir yapıya ait sac imalatı yapılabilmekte geniş ürün yelpazesi ile müşterilere sunulabilmektedir. Silindir bükme makinaların simetrik ve asimetrik bükme özellikleri ve sağladığı avantajları bir araya getirilmiş olup çift taraflı olması ve bir kerede ön büküm işlemi yapabilmesi mümkündür.

 

 

 

 

Abkant Büküm

Abkant Büküm

 

Metali bükme kıvırma gibi işlemlerde kullanılır.  Üretime hem şekilsel olarak, hem de zamansal açıdan hız katkısı sağlamıştır.

Abkant Büküm ile konik,silindirik, oval ve eliptik gibi şekillerde şekil verilebilir. Abkant pres seçiminde kıvrılacak malzeme uzunluğu, kalınlığı, malzeme bilgisi önemlidir. Birçok büküm için, Abkantlar da ayrı ayrı kalıp ve bunlara özgü ebatlarda Radiuslar vardır. Abkant ile bükümde, sacın açı hesaplaması önemli bir husustur. Büküm boyları istenilen ölçüde çıkmayabilir. Abkant makinaları sayesinde hassas büküm hizmeti yapılmaktadır.6 metre boy ve 10mm’e kadar Abkant büküm işleri gerçekleştirmekteyiz. 

 

 

 

 

 

 

Cnc Plazma Kesim

CNC plazma kesim, lazer kesim kadar hassas olmayan ancak daha büyük ölçülerde sac işlemenize olanak tanıyan ve lazer kesime göre daha ekonomik bir kesme sistemidir.

Plazma kesim kalınlık aralığı 10-160 mm, maksimum genişlik 3.000 mm uzunluğu 12.000 mm ölçülerinde olan paslanmaza işlenilmektedir.

 

 

Cnc Plazma Kesim

  ÇALIŞMA ALANI

 Y Ekseni  1500 mm
 X Ekseni  6000 mm

 

  MAKSİMUM SAC KALINLIĞI

 Yumuşak Çelik (O2) 50 mm
 Paslanmaz Çelik (N2) 50 mmGiyotin Makas Kesim

Giyotin KesimGiyotin makaslarının kesme işlemi, sabit ve hareketli iki bıçaktan hareketli olan bıçağa verilen baskı kuvvetinin bıçaklar arasındaki parçayı koparmak suretiyle kesmesidir. Kesme kapasiteleri değişken oluşu, bu değişikliklere bağlı olarak üretim ölçülerinde farklı şekilde yapılmasına sebep olmaktadır.  

0,30 mm-3,00 mm kalınlık, 3.000 mm genişliğinde plaka paslanmaz sacları isteğe göre daha dar ölçülerde kesim yapmaktayız.

 

 

 

 

 

 

Paslanmaz Lazer Kesim

25 mm'ye kadar CNC Lazer Kesim sayesinde büyük ebatlardaki sac malzemeler kare, dikdörtgen, yuvarlak veya sizin isteğiniz üzerine daha farklı şekillerde lazer kesim işlemi yapılabilmektedir.

Lazerle kesimi avantajlı duruma getirmekte ve siz değerli müşterilerimize zamanında ve kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

 

 

Paslanmaz Cnc Lazer Kesim

  ÇALIŞMA ALANI

 Y Ekseni  1500 mm
 X Ekseni  3000 mm

 

  MAKSİMUM SAC KALINLIĞI

 Yumuşak Çelik (O2) 15 mm
 Paslanmaz Çelik (N2) 15 mm
 Alüminyum Alışım (N2) 10 mmBiz Kimiz

Tepe Paslanmaz Çelik San.Tic.Limited.Şti. 1996 yılında DES San.sitesinde 400 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır. Paslanmaz çelik sektöründe ki 21 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek konumda bulunmaktayız. 

Tepe Paslanmaz

 

 

JoomShaper