NBA Jerseys For Sale Tepe Paslanmaz - Paslanmaz Çelik Ürün Satış Noktası - Paslanmaz Profil

İnsan Kaynakları Politikamız

Paslanmaz Çelik sektöründe, ulaşmış olduğumuz kalite ve başarı dolu yerimizi Tepe Paslanmaz ailesi olarak çalışanlarımızla birlikte daha da üst yerlere taşımak ve bunu gerçekleştirirken değerlerimizin de insan odaklı idare  gösterme başarısını çalışanlarımıza, müşterilerimize ve meslektaşlarımıza aktarmaktır.

Amacımız; Gerek bünyemize yeni katılan çalışanlarımızın istek ve bilgi tecrübeleri ile gerekse bugünlere gelmemiz de emeği geçen çalışanlarımızın motivasyon ve iş tecrübelerini harmanlayarak  ekip ruhunu oluşturmak ve kaynakları verimli kullanan çalışan ve üreten bir ruh haline getirmektir.

Çalışanlarımızı yüksek performasa ulaştırmak için, öncelikle gerekli eğitimleri almaları, başarı hikayelerimizi öğrenmeleri, prensip ve değerlerimiz çercevesinde kısa sürede istenilen gelişimi sağlanmasın da şirketimiz olarak gereken adımlar atılmaktadır.

Yönetimin ve Yöneticilerimizin de danışacağı Stratejik bir İş Ortağı olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

İnsan Kaynakları Politikamızın İlkeleri;

- Şeffaf, Eşit ve Katılımcı Yönetim anlayışı ile çalışanlarımızı destek olmak ve saygı göstermek.
- Çalışmalarımızda müşteri odaklı yaklaşımı esas almak, gelişim odaklı projeler üreterek, her bir çalışanımızın Katma Değer Yaratan çalışan olmasını sağlamak.
- Açık Pozisyonlar için öncelikle iç değerlerimiz olan çalışanlarımızla değerlendirmek.
- Doğru iş alımlarında seçici olmak, seçtiğimiz çalışma arkadaşlarıyla uzun yıllar beraber olmak.
- Sürekli öğrenen ve geliştiren bir kurumsal yapısını tasarlamak ve her alanda uygulamak.
- Çözümcü yaklaşımlar ile problem çözme becerisini en üst seviyelere taşımak.
- Çalışanların başarılarını her daim ödüllendirmek, yüksek motivasyonda çalışmalarını sağlamak.

Bize Ulaşın

"Tepe Paslanmaz, Paslanmaz çelik sektöründe ki 22 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz, paslanmaz sac, paslanmaz boru, paslanmaz profil, paslanmaz çubuk geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek yer konumun da bulunmaktayız"

 

Adres: 

Dudullu Org. Sanayi Bölgesi Des Sanayi Sitesi
1 nci Cad. C6 Blok No:64
Yukarı Dudullu, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
Posta Kodu :34776

Tel:  +90 (216) 499 22 88 - 499 21 20
Faks: +90 (216)499 22 89
E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Tepe Paslanmaz

   Tepe Paslanmaz Çelik San.Tic.Limited.Şti. 1996 yılında DES San.sitesinde 400 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır.

    Paslanmaz çelik sektöründe ki 21 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz.
    
Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek konumda
    bulunmaktayız.


   Firmamız paslanmaz çelik sac, paslanmaz boru, paslanmaz profil, paslanmaz çubuk  AISI formunda 304/310/316/430 kalite
   2B/BA/SB taşlı yüzeyleri her zaman stoğunda bulundurmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en uygun şekilde cevap
   vermeyi firmamızın önceliklerindendir. 

 

 

 

 

 

Biz Kimiz

Tepe Paslanmaz Çelik San.Tic.Limited.Şti. 1996 yılında DES San.sitesinde 400 m2 lik kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır. Paslanmaz çelik sektöründe ki 21 yıllık tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuzla müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tepe Paslanmaz olarak sahip olduğumuz geniş stok yelpazesi ile müşterilerimizin isteklerine hızla cevap verebilecek konumda bulunmaktayız. 

Tepe Paslanmaz

 

 

JoomShaper